Poradnia chirurgii plastycznej

Poczuj się tak, jakbyś narodził się na nowo

Wraz z przyjściem na świat nie masz wpływu na to, jak będziesz wyglądać. Nie możesz przewidzieć również wypadku lub innej sytuacji, w efekcie której zostaniesz poszkodowany na wyglądzie. To nie znaczy jednak, że nie możesz nic z tym zrobić i pogodzić się z tym, mimo że nie potrafisz. Rozwiązaniem jest nowoczesna, bezpieczna i dająca niesamowite rezultaty chirurgia plastyczna w Katowicach!

Chirurg plastyk z Katowic, którego poszukiwałeś od dawna

Jesteśmy dla Ciebie, Twojego pięknego wyglądu i doskonałego samopoczucia. Zobacz, dzięki czemu udaje nam się niezmiennie spełniać nawet najwyższe wymagania naszych pacjentów.

  • fachowy i doświadczony personel to nasz niepodważalny numer jeden w dbaniu o najwyższe standardy świadczonych usług. Nasi lekarze są specjalistami w poszczególnych segmentach chirurgii plastycznej – abyś wiedział, do kogo masz się udać ze swoim problemem,
  • wiemy, że tego typu sytuacja jest z pewnością stresującym doświadczeniem, dlatego staramy się jak najmocniej, by wizyta w naszej klinice chirurgii plastycznej w Katowicach przebiegała w miłej atmosferze. Zapewni to empatia i uśmiech naszych pracowników oraz poczęstunek w postaci smacznej kawy lub herbaty,
  • zależy nam na tym, byś nie czuł się u nas krępująco, a komfortowo – tak jak w domu. Z tego względu nasz gabinet jest urządzony w taki sposób, by przywodził na myśl przyjazne skojarzenia – pozytywne kolory, gustowne dekoracje.
  • jest nam niezmiernie miło, że zdecydowałeś się przyjść do naszej kliniki chirurgii plastycznej w Katowicach. Jednak jako specjaliści w swoim fachu mamy obowiązek poinformować Cię dokładnie o każdym zabiegu, przedstawić wszelkie opcje, ewentualne ryzyko i sposoby rekonwalescencji, ponieważ zależy nam na Twojej stuprocentowej pewności co do operacji.
  • w swojej pracy korzystamy z nowoczesnych, a przy tym sprawdzonych narzędzi do przeprowadzenia operacji z zakresu chirurgii plastycznej. Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

Różne zabiegi w jednej klinice

Jak już pisaliśmy wcześniej, nasi chirurdzy plastyczni z Katowic specjalizują się w wielu operacjach z nią związanych. W Estelime skorzystasz z usług m.in.:

  • korekcji nosa – poprawiamy go najczęściej w momencie, gdy wielkością lub kształtem odstaje od reszty twarzy. Pomagamy również pacjentom mającym problemy z oddychaniem na skutek niedrożności nosa,
  • powiększenia biustu – do tego celu korzystamy z implantów (solnych, silikonowych) lub tkanki tłuszczowej. To jeden z najczęstszych zabiegów przeprowadzanych w ramach chirurgii plastycznej,
  • liposukcji – to pozbywanie się zbędnej tkanki tłuszczowej na zasadzie odsysania tłuszczu z problematycznych miejsc. Również bardzo popularny zabieg, zwłaszcza u kobiet.

To tylko niewielka część tego, co możemy Ci zaoferować. Każdy nasz chirurg plastyczny z Katowic jest do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście – znajdujemy się w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części miasta. Zapraszamy!