Poradnia ginekologiczna

Kobiece zdrowie = nasza odpowiedzialność

Jesteś kobietą, która wie, jak ważne jest regularne sprawdzanie stanu zdrowia – dla siebie i swoich bliskich. Niezależnie od tego, czy pełnisz rolę żony, matki czy przyjaciółki, pamiętaj o kobiecej sferze swojego organizmu i postaw ją na równi z innymi. Dlatego mamy zaszczyt powitać Cię w naszej poradni ginekologicznej w Katowicach, w której kompleksowo zbadamy Twój organizm i zatroszczymy się należycie o Twoje zdrowie.

Ginekolog w Katowicach, którego szukałaś od dawna

Mamy nadzieję, że po wizycie w naszej klinice ginekologicznej dojdziesz do właśnie takiego wniosku. Dlaczego warto na nas postawić?

  • nasz zespół składa się wyłącznie z najlepszych przedstawicieli swojego fachu. Chcemy w ten sposób udowodnić, jak bardzo ważne jest dla nas Twoje zdrowie i samopoczucie.
  • zadbamy o Twój komfort podczas całej wizyty. Życzliwy personel, miła atmosfera i aromatyczna herbata lub kawa pomogą Ci w zwalczeniu stresu.
  • stylowo oraz przyjaźnie urządzone wnętrze naszej przychodni wpłynie na Twój dobry humor i także przyczyni się do zrelaksowania się.
  • przywiązujemy dużą wagę do badań profilaktycznych. Cykliczne badania kontrolne, na które tak ochoczo namawiamy, mogą ochronić Cię przed groźnymi chorobami – np. nowotworami.
  • w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne sprzęty do diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu ginekologii i położnictwa, takie jak wysokiej klasy aparaty ultrasonograficzne, kolposkopy, aparaty do kriochirurgii czy do elektrokoagulacji.

 

Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Dobry ginekolog z Katowic musi mieć w swojej ofercie szeroki rodzaj zabiegów, badań i konsultacji – tak jest w naszym przypadku. Oprócz podstawowych badań ginekologicznych związanych m.in. z miesiączkowaniem, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w innych dziedzinach.

  1. Przygotujemy Cię do porodu. Nasi specjaliści pracują w jednej z najlepszych placówek położniczych na terenie Katowic.
  2. Zajmujemy się diagnozowaniem chorób narządów płciowych (także nowotworowych), a następnie ich leczeniem. Wykorzystujemy do tego także innowacyjne metody, terapie i lekarstwa.
  3. Jeżeli masz problemy związane ze sferą intymną, pomożemy Ci je wyeliminować. Dzięki naszym wskazówkom wrócisz do pełni zdrowia seksualnego i znowu zaczniesz czerpać przyjemność ze współżycia.
  4. Zajmujemy się również takimi kwestiami jak ginekologia plastyczna i kosmetoginekologia. Z zabiegów poprawiających estetykę narządów rozrodczych korzysta coraz więcej kobiet – jeśli tylko masz taką potrzebę lub zmiana wynika nie tylko z powodu samopoczucia, ale również zdrowia – pokonaj nieśmiałość i dołącz do reszty naszych zadowolonych pacjentek.

Uważasz, że w takim mieście jak Katowice ginekolog rozumiejący w pełni potrzeby kobiet się nie znajdzie? Zapraszamy do nas, a zmienisz zdanie. Zadzwoń, umów się na wizytę i przekonaj się sama! Znajdujemy się w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części Katowic.