Poradnia laryngologiczna

Zadbaj o słuch tak jak o inne zmysły

Bardzo często słuch jest pomijanym zmysłem w profilaktyce na rzecz np. wzroku, który w świadomości wielu ludzi jest po prostu ważniejszy. Nic bardziej mylnego! Aby na starość cieszyć się dobrym słuchem i bez problemów raczyć się ulubioną muzyką, szumem morza czy śpiewem ptaków, powinieneś zwrócić na niego uwagę jak najwcześniej. Zapraszamy na wizytę do naszej poradni laryngologicznej w Katowicach, w której zweryfikujemy Twój słuch bardzo dokładnie.

Twój zaufany laryngolog z Katowic

Pretendujemy do tego tytułu dzięki kilku standardom. Zależy nam na tym, by spełniać je za każdym razem – abyś miał pewność najwyższego poziomu leczenia naszych pacjentów.

  • profesjonalny personel to podstawa! Dlatego zadbaliśmy o to, by nasi lekarze stanowili grono specjalistów w danych obszarach laryngologii. Chcemy w ten sposób dać Ci dowód, że Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.
  • wizyta w klinice laryngologicznej w Katowicach nie będzie stresującym doświadczeniem. Zapewni to życzliwość i uśmiech naszych pracowników oraz poczęstunek w postaci przepysznej kawy lub herbaty.
  • chcemy, abyś poczuł się u nas swobodnie, zupełnie jak w domu. Z tego względu nasza przychodnia jest urządzona w taki sposób, abyś był w niej zrelaksowany i miał na myśli wyłącznie pozytywne skojarzenia.
  • przywiązujemy dużą wagę do profilaktyki, dlatego jeśli dawno nie sprawdzałeś swojego słuchu, zgłoś się do nas. Nie czekaj, aż ucho, gardło, zatoki czy nos zaczną Cię boleć, bo wtedy może być już za późno.
  • w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne sprzęty do diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii, a także stosujemy nieinwazyjne techniki operacyjne, w tym endoskopową.

Pozbądź się problemów za jednym razem

Poszukujesz dobrego laryngologa z Katowic (prywatnie)? Doskonale trafiłeś. Zajmujemy się różnorodnymi schorzeniami pojawiającymi się w okolicach uszu, nosa czy szyi. Podczas wizyty przepłukujemy uszy, usuwamy ciało obce w narządzie (jeśli zajdzie taka potrzeba), a nawet pobieramy wymaz, aby zapewnić Ci najprecyzyjniejsze leczenie.

  1. Nie ignoruj chrapania! Co prawda nie powoduje bezpośredniego zagrożenia życia, ale może być początkiem problemów z tzw. bezdechem sennym, a to prowadzi do niedotlenienia Twojego organizmu. Z kolei ów niedotlenienie wywołuje poważne choroby związane z mięśniem sercowym i ciśnieniem.
  2. Usuwanie migdałów. Można się tego podjąć tylko, gdy przebyłeś już ropień okołomigdałkowy lub gdy masa migdała znacznie powiększyła się w niewielkim czasie. To bardzo trudny temat, dlatego gdy zauważyłeś ból w tych okolicach, skontaktuj się z nami jak najszybciej.
  3. Punkcja zatoki szczękowej jest wykonywana wtedy, gdy w zatokach zalega masa ropna. Ostre zapalenie zatok nierzadko wymaga także terapii antybiotykowej.

Jako profesjonalna klinika laryngologii z Katowic pomożemy Ci w każdym aspekcie związanym z tą dziedziną medycyny. Dzięki nam znów będziesz cieszyć się sprawnym słuchem, nosem oraz gardłem! W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego – znajdujemy się w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części Katowic.