Poradnia medycyny estetycznej

Poczuj się atrakcyjna jak nigdy dotąd

Czas płynie nieubłaganie i z dnia na dzień zmienia się Twój wygląd. Mimo tego jednak możesz zachować młodzieńczą świeżość na dłużej, niż przewiduje to kalendarz. Pierwsze oznaki starzenia nie muszą już nieść za sobą wiele obaw i zmartwień. Rozwiązaniem na nie jest najskuteczniejsza medycyna estetyczna w Katowicach, czyli u nas! Za sprawą naszych zabiegów znowu poczujesz się atrakcyjną, pewną siebie kobietą.

Gabinet medycyny estetycznej dla Ciebie

Pragniemy, abyś odczuła 100% satysfakcji z wizyty w naszej klinice estetycznej w Katowicach. Żeby było to możliwe, stawiamy sobie kilka wytycznych. Mamy nadzieję, że dzięki ich spełnieniu jeszcze kiedyś do nas wrócisz.

  • lekarze przyjmujący w naszej klinice to specjaliści z wieloletnią praktyką w medycynie estetycznej. Stawiamy na mocny zespół – abyś miała pewność, że jesteś w naprawdę dobrych rękach.
  • zadbamy o Twoje samopoczucie i wygodę w trakcie wizyty. Przyjazny personel, niekrępująca atmosfera i pyszna herbata lub kawa pomogą Ci w zwalczeniu stresu, który często pojawia się w takich momentach.
  • wiemy, że wnętrza również przekładają się na nastrój człowieka, dlatego urządziliśmy nasz gabinet w nowoczesnym i jednocześnie przytulnym stylu. Chcemy, byś poczuła się u nas maksymalnie komfortowo.
  • cieszymy się, że zdecydowałaś się przyjść do naszej kliniki medycyny estetycznej w Katowicach. Jednak jako profesjonaliści poinformujemy Cię dokładnie o każdym zabiegu, wyjaśnimy wszelkie szczegóły i rozwiejemy wątpliwości – z myślą o Twojej samodzielnej, dokładnie przemyślanej decyzji.
  • w swojej pracy korzystamy z nowoczesnych, a przy tym sprawdzonych narzędzi oraz preparatów do zabiegów medycyny estetycznej na twarz i ciało, np. kwas hialuronowy, nici liftingujące i o wiele więcej.

Pozbądź się niewygodnych problemów

Choć oznaki starzenia są najczęstszą przyczyną wizyt naszych pacjentek, medycyna estetyczna elimnuje także wiele innych problemów – niezwiązanych z upływającym czasem, a wynikających z naturalnej anatomii człowieka. Jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się swoich wad, które wpływają negatywnie na samoocenę, w naszej klinice jest to możliwe. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy szereg nieinwazyjnych zabiegów.

  1. Mezoterapia igłowa – dostarcza witaminy, minerały i aminokwasy bezpośrednio w głąb skóry. Idealna dla pań borykających się z cellulitem czy brakiem smukłej sylwetki. Dzięki mezoterapii Twoja skóra będzie wyraźnie nawilżona, odprężona i ujędrniona.
  2. Botoks – rozwiązanie mające na celu eliminację lub wygładzenie zmarszczek. To jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Wykonany prawidłowo (a więc przez naszych specjalistów) i z użyciem najlepszych preparatów (dostępnych u nas) nie powoduje tzw. efektu maski – nie martw się!
  3. Karboksyterapia – idealna alternatywa dla liposukcji. Dzięki niej pozbędziesz się rozstępów i worków pod oczami, a także ujednolicisz kolor skóry. Więcej na temat tego zabiegu dowiesz się tu: Karboksyterapia.

To tylko część tego, co możemy Ci zaoferować. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i dowiedz się więcej! Katowice i medycyna estetyczna najwyższej klasy idą w parze – w naszym gabinecie. Znajdujemy się w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części miasta. Zapraszamy!

 

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w Estelime: