Poradnia ortopedyczna

Ruch to zdrowie!

Zapewne znasz to powiedzenie. Jak najbardziej jest prawdziwe – jednak aby z przyjemnością uprawiać sport, musisz mieć zdrowe narządy ruchu. Zadbaj o swoje stawy, mięśnie i kręgosłup już teraz, aby na starość cieszyć się znakomitą formą – niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym sportowcem, czy nie. Odwiedź naszą klinikę ortopedyczną w Katowicach i zbadaj się!

Profesjonalny ortopeda z Katowic – witaj w Estelime

Profesjonalizm to szerokie pojęcie, definiowane w różny sposób. U nas profesjonalizm oznacza symbiozę kilku składników. Dzięki niej wizyta w naszym gabinecie przebiegnie rzetelnie i w miłej atmosferze, a Ty wyjdziesz z niego w 100% zadowolony.

  • zadbaliśmy o to, by nasi lekarze uzupełniali się w poszczególnych aspektach ortopedii i odznaczali się ogromną wiedzą. Współpracujemy ze świetnymi specjalistami i cieszymy się, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie – dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • zdajemy sobie sprawę, że często sama myśl o wizycie u lekarza może wywoływać stres w pacjentach. Chcemy go wyeliminować – stąd spotkasz się u nas z miłym przyjęciem ze strony personelu, który zawsze jest otwarty na Twoje potrzeby.
  • życzliwy personel to za mało – postawiliśmy jeszcze na nowoczesne, ale przytulne pomieszczenia, byś czuł się w pełni komfortowo. Mamy nadzieję, że pozytywne kolory, które u nas dostrzeżesz, również zadbają o Twój optymizm i wyeliminują stres.
  • jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną – szanujemy Twój czas i podchodzimy do Ciebie indywidualnie. Nie musisz się spieszyć, w pełnym skupieniu wysłuchamy Twojego problemu i jak najlepiej doradzimy, jak się go pozbyć. Jesteś naszym priorytetem.
  • w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia do diagnostyki i leczenia zachowawczego schorzeń z zakresu ortopedii, w tym RTG czy sprzęt artroskopowy.

Dobry ortopeda nie tylko dla sportowców

Zapraszamy sportowców różnych dyscyplin sportowych do skorzystania z naszych konsultacji oraz prowadzenia kontroli i ewentualnego leczenia poszczególnych narządów ruchu. Z chęcią nawiążemy stałą współpracę. Specjalizujemy się w leczeniu uszkodzeń więzadeł, ścięgien i mięśni oraz skręceń kolana i stawu skokowego.

Jeśli jednak nie uprawiasz żadnego sportu, nic straconego. W naszej poradni przyjmujemy pacjentów z następującymi dolegliwościami:

  • choroby typowo ortopedyczne – nieprawidłowości postawy (osi) kończyn dolnych, zaburzenia związane z chrząstką stawową, zzwyrodnienia stawów oraz ścięgien;
  • różnego rodzaju powikłania (np. pooperacyjne) – stawy rzekome, zniekształcenia kończyn, negatywne skutki po rekonstrukcjach więzadeł;
  • schorzenia kręgosłupa – diagnostyka wad postawy, operacje i zabiegi, leczenie zachowawcze, sposoby na rehabilitację.

Poszukujesz dobrego ortopedę z Katowic – prywatnie? Właśnie go znalazłeś! Zapraszamy do naszej kliniki w razie jakichkolwiek dolegliwości. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i umów się na wizytę! Znajdujemy się w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części Katowic.