Poradnia stomatologiczna

Piękny uśmiech miarą sukcesu

W tym zdaniu nie ma krzty przesady. Z białym, prostym uśmiechem czujesz się atrakcyjniejszy i pewniejszy siebie, a od tego już tylko krok od sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. W naszym gabinecie stomatologicznym w Katowicach zadbamy o to, byś już nie musiał więcej zasłaniać ręką ust podczas śmiania. Wyleczymy Twoje zęby i nadamy im pięknego wyglądu.

Dobry dentysta z Katowic? Znajdziesz go u nas!

Aby zasłużyć sobie na to miano ze strony naszych pacjentów, ciężko pracujemy i regularnie podnosimy sobie poprzeczkę. Ważnych jest również kilka aspektów, bez których nasi pacjenci nie wracaliby do nas. Mamy nadzieję, że do dołączysz do tego zadowolonego grona.

  • wieloletnie doświadczenie nabyte podczas praktyk w najlepszych gabinetach dentystycznych zauważysz w naszej pracy od razu. Jesteśmy zespołem specjalistów w różnych gałęziach stomatologii. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
  • zdajemy sobie sprawę, że również w dorosłym wieku wizyta u dentysty może być stresującym przeżyciem. Nie martw się – dzięki miłemu personelowi, który służy uśmiechem i radą, nawet nie poczujesz, że siedzisz w fotelu u stomatologa.
  • zależy nam na twoim maksymalnym rozluźnieniu, dlatego oprócz empatycznych ludzi dostrzeżesz u nas także przyjazne wnętrza. Radosne kolory i minimalistyczny styl zadbają o Twoje dobre samopoczucie.
  • profilaktyka to połowa sukcesu w stomatologii, dlatego zawsze gorąco namawiamy swoich pacjentów do regularnych przeglądów dentystycznych – przynajmniej raz na pół roku. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnego bólu, a może i nawet skomplikowanych zmian zachodzących w jamie ustnej.
  • w naszej klinice stomatologicznej w Katowicach korzystamy z nowoczesnych, a przy tym sprawdzonych narzędzi oraz preparatów niezbędnych w stomatologii. Wysokiej jakości sprzęty RTG, mikroskopy do leczenia kanałowego czy wypełnienia to tylko niewielka część z tego, co możesz u nas zauważyć.

Od leczenia do upiększania

Jak na dobrego stomatologa z Katowic przystało, w naszym gabinecie dentystycznym poddasz się zarówno leczeniu chorych zębów oraz innych części jamy ustnej, jak i ich estetycznemu polepszaniu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

  1. Usuwanie zęba jest zawsze ostatecznością. Jeżeli jest taka możliwość, warto o niego zawalczyć – np. za pomocą leczenia endodontycznego, szerzej znanego jak leczenie kanałowe. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne mikroskopy, które zwiększają precyzję przeprowadzanych działań.
  2. Chcesz uzupełnić brakujące uzębienie albo zrekonstruować to zniszczone? Zapraszamy do naszej kliniki dentystycznej. W zależności od sytuacji użyjemy protez, mostów oraz implantów do wyeliminowania braków, a wkładów i nakładów koronowych inlay/onlay do odbudowy tkanek zębowych.
  3. Żółte zęby to nie wyrok. Dzięki wielu metodom wybielającym dostępnych w naszym gabinecie, na nowo będziesz cieszyć się olśniewającym uśmiechem – z zachowaniem naturalności i świeżości w odcieniu.

Postaw na sprawdzonego dentystę z Katowic! Cennik dostępny jest po wcześniejszej konsultacji telefonicznej, mailowej lub osobistej – znajdujemy się w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części miasta. Zapraszamy serdecznie!