Poradnia urologiczna

Twoje zdrowie jest najważniejsze

Problemy natury urologicznej to dla większości mężczyzn bardzo wstydliwa sprawa, a tym samym mają kłopot z dzielniem się nią. Pamiętaj jednak, że często są to choroby, które nie tylko przyprawiają o ból i dyskomfort, ale również mogą prowadzić do o wiele poważniejszych konsekwencji – nawet takich zagrażających życiu. Dlatego jeśli czujesz, że potrzebujesz porady specjalisty, przyjdź do Estelime – z chęcią Ci pomożemy!

Twoje korzyści z wyboru naszej poradni urologicznej w Katowicach:

  • zatroszczyliśmy się o to, by każdy nasz specjalista posiadał wiedzę z wielu dziedzin urologii. Pracujemy wyłącznie z najwyższej klasy medykami i cieszymy się, że możemy świadczyć Państwu usługi na poziomie, któremu ciężko dorównać.
  • wiedza to nie wszystko. Wiemy, że często sama myśl o wizycie u lekarza urologa może wywoływać stres oraz niepohamowane uczucie wstydu. Chcemy pozbyć się tych rzeczy, dlatego możesz liczyć na odpowiednie podejście, empatię i cierpliwość.
  • w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia do diagnostyki i leczenia schorzeń urologicznych. Jednym z najważniejszych jest USG, które pozwala na wykrycie wczesnych stadiów nowotworów (np. jąder) czy prostaty.

Lekarz urolog, którego szukałeś od dawna

Mamy nadzieję, że czym prędzej dojdziesz do takiego wniosku. Staramy się najlepiej, jak potrafimy, by Twoje zadowolenie z wizyty u nas było maksymalne. W czym możemy Ci pomóc?

  • diagnozowanie i leczenie chorób układu moczowego (np. zaleganie i nietrzymanie moczu, stany zapalne nerek i pęcherza, żylaki powrózka nasiennego czy stulejka),
  • leczenie problemów z potencją i libido,
  • ocena stanu dróg moczowych za pomocą badania USG.

Pokonaj strach – zadbaj o siebie

Z chorobami układu moczowo-płciowego nie ma żartów! Zapraszamy także pacjentów którzy nie odczuwają żadnych dolegliwości bólowych a chcieli by poddać się rutynowym badaniom urologicznym. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Jesteśmy zlokalizowani w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części miasta.