Wypełnienie inlay/onlay/korona porcelanowa

Szczery, szeroki uśmiech bez zakrywania ust ręką – od jak dawna o tym marzysz?

Teraz możemy zamienić to marzenie w rzeczywistość. Dzięki nowoczesnym metodom wypełnienia ubytków zębowych znowu będziesz cieszyć się wszystkim, co Cię otacza. A co najważniejsze, mógł tę radość pokazywać w najpiękniejszy sposób – swoim uśmiechem!

Jakie metody wypełniania zębów proponujemy?

W naszym gabinecie w Katowicach Piotrowicach-Ochojcu oferujemy dwie metody wypełniania zębów:

  • inlay/onlay (w zależności od rozległości ubytku; onlay naprawia większe ubytki niż inlay) – to kosmetyczne wypełnienia w koronie zęba, które wykonujemy w sytuacjach sporych uszkodzeń. Dzięki nim możemy dokładnie zrekonstruować anatomiczny kształt zęba. Przygotowujemy je w pracowni protetycznej na podstawie pobranych wcześniej wycisków.
  • korona porcelanowa – służy odbudowie częściowych lub całkowitych braków w uzębieniu. Umieszczamy ją na zdrowym, specjalnie do tego przygotowanym i zredukowanym zębie lub na implancie. Kwestią estetyczną, a więc kolorem ani kształtem nie odbiega od Twoich naturalnych zębów. Jest także równie trwała jak reszta uzębienia.

Twoje korzyści z wypełniania zębów metodą inlay/onlay lub koroną porcelanową w Estelime:

  • przeprowadzamy zabiegi w sprawny i bezbolesny sposób. Szanujemy Twój czas i zależy nam na Twoim komforcie podczas wizyty!
  • dzięki naszym wypełnieniom możesz cieszyć się pełnym, estetycznym uzębieniem na wiele długich lat,
  • nie musisz zachowywać szczególnej ostrożności podczas jedzenia i picia. Nasze wypełnienia są trwałe, znakomite jakościowo i nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu,
  • odzyskasz dawną radość życia i nabierzesz pewności siebie punktującej zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Wypełnianie ubytków zębowych w Katowicach, które zaskoczy Cię swoimi rezultatami

Przełam nieśmiałość. Śmiej się dokładnie tak, jak chcesz – dzięki wypełnianiu zębów w Estelime! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Znajdujemy się w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części miasta.