Anestezjolog

Pokonaj ból, zanim jeszcze się pojawi!

Nikt z nas, podczas przeprowadzonej operacji, nie chce odczuwać bólu, dyskomfortu czy innych nieprzyjemnych wrażeń. To samo dotyczy skutków ów zabiegu; czasami ból pozostaje jeszcze przez jakiś czas w trakcie rekonwalescencji (tzw. ból pooperacyjny). Można jednak się z nim pożegnać – zapraszamy na konsultację do naszej poradni anestezjologicznej w Katowicach!

Twoje korzyści z wyboru konsultacji anestezjologicznych w Estelime:

  • medycy specjaliści to fundament naszej placówki. zatroszczyliśmy się o to, by nasi lekarze stanowili grono najlepszych konsultantów w swojej dziedzinie. Chcemy w ten sposób dać Ci do zrozumienia, że Twoje zdrowie jest dla nas najcenniejsze,
  • zrobimy wszystko, by wizyta w u nas była dla Ciebie przyjemnością. Zapewni to serdeczność i empatia wszystkich pracowników oraz poczęstunek w postaci aromatycznej kawy lub herbaty,
  • nie spieszymy się i nie poganiamy Cię podczas wizyty. Dostaniesz tyle czasu, ile potrzebujesz. W jej trakcie możesz pytać o każdą wątpliwość – pamiętaj, że to my jesteśmy dla Ciebie na tych konsultacjach.

Konsultacje anestezjologiczne w Katowicach, których potrzebowałeś

Poszukujesz dobrego konsultanta anestezjologicznego z Katowic? Właśnie go znalazłeś. Zajmujemy się przede wszystkim doborem właściwego rodzaju znieczulenia w najróżniejszych przypadkach i przy wielu typach operacji. Sprawdzamy, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najzdrowsze. Zapraszamy do nas także ciężarne pacjentki. Optymalnie dobierzemy rodzaj znieczulenia potrzebnego do cesarskiego cięcia, a także doradzimy, jak złagodzić ból poporodowy.

Skontaktuj się z nami już teraz

Prowadzimy profesjonalne konsultacje anestezjologiczne w Katowicach. Wiemy, jak uwolnić Cię od bólu – zaufaj nam! W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Jesteśmy zlokalizowani w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części miasta.