Implanty

Gdy w Twoim uśmiechu czegoś brakuje…

…To już nie problem. Jeżeli borykasz się z niekompletnym uzębieniem, mamy dla Ciebie rozwiązanie – implanty. To rozwiązanie, które na nowo wzbudzi w Tobie chęć śmiania się do rozpuku – i to bez zakrywania ust dłonią! Odzyskaj dawny komfort życia i wybierz najlepsze implanty zębów w Katowicach Piotrowicach-Ochojcu!

Co to są implanty?

Pojedynczy implant jest w rzeczywistości krótką, tytanową śrubką ściętą w stożek. Jego funkcją jest zastąpienie korzenia brakującego zęba, dlatego raz umiejscowiony w kości zostaje już tam na zawsze. To trochę taki sposób na „oszukanie” organizmu, bowiem ten sądzi, że implant to prawdziwa kość (dzięki tytanowemu materiałowi), więc akceptuje go bez najmniejszego problemu. Implant nie stanowi jednak kompletnego obrazu zęba; aby tak się stało, przytwierdza się do niego jeszcze takie elementy z dziedziny protetyki jak mosty i korony.

Co zyskuję, wybierając implanty zębów w Estelime?

  • twój problem znika raz na zawsze. Nasze implanty cechują się znakomitą jakością, więc prawidłowo wprowadzone oraz utrzymywane w higienie mogą pięknie prezentować się już do końca życia.
  • poprawiasz jakość swojego życia. Zęby oparte na naszych na implantach wyglądają jak prawdziwe i nie wymagają innej, szczególnej pielęgnacji. Znowu możesz śmiać się bez wstydu i jeść bez trudności!
  • polepszasz stan zdrowia, urodę, a tym samym – pewność siebie. Implanty zębów pomagają w stymulacji wzrostu kości, co jest ważne ze względu na możliwość zaniku kości szczęki podczas braków w uzębieniu. Twoja twarz nie ulega negatywnym zmianom, Ty możesz się uśmiechać jak dawniej, a w konsekwencji czujesz się atrakcyjniejszy.
  • zapobiegasz problemom z jedzeniem. Jak już wspominaliśmy, nasze implanty zachowują się zupełnie jak naturalne zęby. W związku z tym nie masz problemów z gryzieniem, rozdrabnianiem i trawieniem pokarmu.
  • chronisz swoje istniejące zęby. Zęby istniejące przesuwają się na ich miejsce tych brakujących, co prowadzi do wad zgryzu i prawdopodobieństwa ich utraty. Dzięki implantom uzębienie jest na swoim miejscu.

Czy implanty to rozwiązanie dla mnie?

Tak, jeśli brakuje Ci jednego, kilku lub nawet wszystkich zębów. W istocie implanty to jedyne rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na życiu pełnym szczerego uśmiechu. Implanty przeznaczone są tylko dla osób dorosłych, a leczenie implantologiczne dobieramy wyłącznie do Ciebie.

Na czym polega zabieg wszczepienia implantów?

Zabieg wszczepienia implantów zębów w naszym gabinecie w Katowicach przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym. W trakcie zabiegu nad Twoim zdrowiem czuwa doświadczony personel. Jak długo trwa zabieg? Czas potrzebny na wprowadzenie pojedynczego implantu można porównać do czasu wykonania wypełnienia w zębie

Najwyższej jakości implanty zębów w Katowicach Piotrowicach-Ochojcu

Znajdź swoją drugą połówkę, lepszą pracę, prawdziwych przyjaciół. Po prostu – odmień swoje życie z nami! Zapraszamy na konsultację, podczas której rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Zadzwoń, napisz lub przyjedź do nas – znajdujemy się w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części Katowic.