Wybielanie zębów

Piękny, biały uśmiech? To możliwe!

Nie tylko największe gwiazdy Hollywood mogą pochwalić się nieskazitelnym uśmiechem. Jeśli narzekasz na odcień swoich zębów, mamy dla Ciebie rozwiązanie – najskuteczniejsze wybielanie zębów w Katowicach. Dzięki niemu znowu będziesz cieszył się pełnią życia.

Jakie metody wybielania zębów proponujemy?

W naszym gabinecie w katowicach Piotrowicach-Ochojcu oferujemy dwie metody wybielania zębów:

  • Metoda nakładkowa – metoda ta w większości przebiega Twoim domu. Polega na wykonaniu w gabinecie stomatologicznym indywidualnych szyn silikonowych, które są następnie wypełniane żelem wybielającym. Ty z kolei aplikujesz szyny na zęby w domu i nosisz je przez 14 dni, 30 minut dziennie. Przy wyborze tej metody trzeba jednak pamiętać, iż zęby muszą zostać wcześniej oczyszczone, gdyż zalegający kamień, osad bądź płytka bakteryjna uniemożliwają prawidłowe działanie żelu wybielającego. Dlatego też zalecamy przed wybielaniem wykonanie skalingu i piaskowania. Musisz również mieć na uwadze, iż w przypadku wybielania nakładkowego obowiązywać Cię będzie tzw. „biała dieta” (dieta oparta jedynie na produktach pozbawionych jakichkolwiek barwników czyli np. mleku, ryżu, rybach, białym pieczywie, serku wiejskim, bananach oraz wodzie).
  • Wybielanie „PREVDENT” – wybielanie preparatem „PREVDENT” to obecnie innowacyjna metoda, która jest stosowana jedynie w 3 gabinetach stomatologicznych na terenie Katowic. Zabieg pozwala nie tylko na wybielenie zębów w czasie jednorazowej wizyty u stomatologa, ale także chroni zęby przed ich nadwrażliwością.

Jak przebiega zabieg wybielania zębów w naszym gabinecie w Katowicach?

Najpierw zabezpieczamy tkanki miękkie jamy ustnej oraz wargi Optreagate’m. Na zęby nakładany jest specjalistyczny żel na bazie nadtlenku wodoru oraz nano – hydroksyapatytów, które są naturalnym składnikiem ludzkiego szkliwa. Ich przenikanie z preparatu do szkliwa w trakcie naświetlania chroni ząb przed nadwrażliwością, natomiast obecny w żelu 6% nadtlenek wodoru wybiela zęby.

Po aplikacji żelu następuje naświetlanie zębów lampą przez 12 minut. Aplikacja żelu oraz naświetlanie stanowią jeden cykl wybielania. Po każdym pojedynczym cyklu ściągamy preparat z zębów i oceniamy zmianę koloru, po czym wprowadzamy następny cykl. Może być ich w sumie od 5 do 8, w zależności od satysfakcji pacjenta co do osiągniętej barwy uzębienia.

Zarówno przed, jak i po zabiegu oceniamy oraz zapisujemy odcień początkowy wraz z końcowym i pełną dokumentacją fotograficzną.

Twoje korzyści z wybielania zębów preparatem „PREVDENT” w Estelime:

  • możesz uzyskać kolor nawet do 8 razy bielszy od barwy początkowej,
  • dzięki naszej metodzie nie niszczysz zębów, a sam przebieg zabiegu jest praktycznie bezbolesny. Jeśli natomiast dojdzie do niewielkiej nadwrażliwości, najczęściej ustępuje do 24 godzin,
  • efekt wybielenia utrzymuje się od 2 – 3 lat, więc śmiało możesz na ten czas zapomnieć o swoich kompleksach i poczuć się atrakcyjnie jak nigdy dotąd,
  • preparat „PREVDENT” pozwala na precyzyjne wybielenie także pojedynczych zębów, także skorzystasz z niego niezależnie od swoich aktualnych preferencji.

Wybielanie zębów w Katowicach, które zachwyci Cię swoimi efektami

Pozbądź się wstydu. Nie zasłaniaj ust ręką. Śmiej się szeroko i bez ograniczeń – dzięki wybielaniu w Estelime! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Znajdujemy się w dzielnicy Piotrowice-Ochojec z łatwym dojazdem z każdej części miasta.